TSX-3225 24.0000MF10Z-AC0
- 型號描述:
24 MHz ±10ppm Crystal 9pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 24.0000MHZ 9PF SMD
- 型號:
- TSX-3225 24.0000MF10Z-AC0
- 品牌:
- EPSON
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 9pF
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -20°C ~ 75°C
- Frequency Stability
- ±10ppm
- Frequency Tolerance
- ±10ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Supplier Device Package
- 4-SMD (3.2x2.5)
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 40 Ohms
- Frequency
- 24 MHz